Ateşli Sohbet ve Ateşli Chat Odaları Kızlar Erkekler Yazışmalı Ücretsiz +18 Kuralı Vardır

Ateşli Sohbet Kanalına Hoşgeldiniz.

İki sevgili kız ve erkek birbirileriyle belli bir dönemden sonra birbirlerini arzulamaya başlarlar böyle durumlarda ise genellikle telefondan ateşli sohbet ederler peki ya bu konuda kullanıcılarımız neler diyor?

Soru:
Gizli Kullanıcı Bayan 21: Biliyorum ozel bi soru ama sevgilim benden bunu istemeye basladi ve ben hic bisey diyemiyorum dogru durust.

Cevap:
Gizli Kullanıcı Bayan

Süsleyerek yazmayı öğren yan yana olduğunuzda yapacağınız şeyleri anlat ama ayrıntıları atlama ayrıntılar önemli mesela nefesin mesela nasıl öpeceğini yada ellerini nasıl kullanacağını ayrıntılarıyla anlat kıvrımları dokunuşları sıfatları bol bol kullan ki etkisi artsın ama dikkat etmen gereken şu ki mesajı atarken dikkat et başkalarına gönderme:)

Diğer Sohbet Odaları

Keriz Chat sohbet odalarımıza hoşgeldiniz..

Chat salonlarımızda sohbet ederken lütfen hiç bir bayanı rahatsız etmeden yazışınız.
Aksi halde Keriz'den çıkarılabilirsiniz.. Karşınızdaki insanın kişilik haklarına saygı duymanız sizin karakterinizi göstereceğini unutmayınız..

Keriz içerisindeki bay ve bayan sohbetci'ler sizin gibi birer insandır. onlar birer makine olmadığını hatırlatmamıza gerek olmadığını düşünüyoruz.
Sohbet ederken eğer yardım'a ihtiyac duyarsanız Nick'inin yanında @ işareti olan operator'lerden yardım isteyebilirsiniz.

Bu hizmetin size ücretsiz sunulduğunu lütfen unutmayınız. Teşekkürler İyİ Chatler..