#DULLAR-SOHBET - Türkiye'nin Heryerinden Dul Kadın ve Dul Erkekler'in Buluşma Kanalı.

Dul Sohbet Kanalına Hoşgeldiniz.

Dul erkek veya kadın farketmeksizin daha önce evlilik yapmış ve boşanmış kadınlara ve erkeklere dul deniyor.

Türkiye genelinde daha önce evlenmiş ayrılmış dul bayanlar ve dul erkekler birbirlerini tanıyıp sohbet etmesine olanak sağlayan dullar chat odalarımızda sohbetci' lerin %85 i duldur. yani evlilik geçirmiş ancak aradığı mutluluğu yaptığı evlilikte bulamayan kadınlar, kızlar ve erkeklerdir.

Ayrıca DULLAR Sohbet kanalında siz olmadığınızda diğer dul bayanlar size mesaj bırakabilir sizde yine ayni şekilde dul sohbet kanalına kendinizi anlatabilir ve aradığınız dul bayan veya dul erkek’te aradığınız özellikleri yazabilir ve mesaj bırakabilirsiniz.

Yazdığınız mesajlar diğer dul sohbetciler tarafından okunur işte dul sohbet kanalında arkadaş bulmak bukadar kolaydır.

Aşk benim için geçti demeyin aradığınız aşk belkide yanıbaşınızda olabilir. Sizde Mesajınızı Bırakın sohbetci dullar hemen okusun.

Diğer Sohbet Odaları

Keriz Chat sohbet odalarımıza hoşgeldiniz..

Chat salonlarımızda sohbet ederken lütfen hiç bir bayanı rahatsız etmeden yazışınız.
Aksi halde Keriz'den çıkarılabilirsiniz.. Karşınızdaki insanın kişilik haklarına saygı duymanız sizin karakterinizi göstereceğini unutmayınız..

Keriz içerisindeki bay ve bayan sohbetci'ler sizin gibi birer insandır. onlar birer makine olmadığını hatırlatmamıza gerek olmadığını düşünüyoruz.
Sohbet ederken eğer yardım'a ihtiyac duyarsanız Nick'inin yanında @ işareti olan operator'lerden yardım isteyebilirsiniz.

Bu hizmetin size ücretsiz sunulduğunu lütfen unutmayınız. Teşekkürler İyİ Chatler..