Erotik Sohbet - Erotik Kızlar Chat Erotik Bayan Arkadaş, Özel Erotik Sohbet Odaları

Erotik Sohbet Kanalına Hoşgeldiniz.

Adında anlaşılacağı gibi erotik sıcak sohbet yapmak isteyenler için 18+ kuralları gerektiren bir chat odasıdır.

1) Bu sayfa Erotik sohbet severler içindir ve Erotik bir chat sayfasıdır. Erotik bayanlar, erkekler burada sohbet ederler.

2) Erotik sohbet kanalında diğer kullanıcılar tarafından rahatsız ediliyorsanız Kanal görevlileri, İsminin yanında ( @ ) olan operatörlere şikayet ediniz.

3) İsminizi değişmek için Kanal içerisinde ( /nick takmaisim ) Şeklinde değiştirebilirsiniz.

4) Özelde sadece teke tek konuşmak isterseniz seçtiğiniz kişinin isminin üstüne fare ile çift tıklatın veya konuşma penceresine /q tekmaisim yazın enterlayın.

5) #Erotik chat kanalıyla alakalı sorununuz yada görüşünüz varsa bize yazmaktan kaçınmayın ( Erotik_kanal@keriz.gen.tr ) E posta adresine gönderin.

6) Unutmayın! Erotik chat ve sohbet kanalı üyeliksiz ücretsiz ve bedava sunulan bir sohbet odasıdır. bu nedenle karşınızdaki kişi sizle sohbet etmek zorunda olmadığını unutmayın. eğer sizle yazışmak istemiyorsa hakaret etmeyin.

Bu odada yetişkin kadınlar ve erkekler cinsellik üzerine sohbet edebilir veya cinsellikle ilgili merak ettikleri konularda bilgi alabilirler. Erotik canlı sohbet sayfamıza hoşgeldiniz.

Diğer Sohbet Odaları

Keriz Chat sohbet odalarımıza hoşgeldiniz..

Chat salonlarımızda sohbet ederken lütfen hiç bir bayanı rahatsız etmeden yazışınız.
Aksi halde Keriz'den çıkarılabilirsiniz.. Karşınızdaki insanın kişilik haklarına saygı duymanız sizin karakterinizi göstereceğini unutmayınız..

Keriz içerisindeki bay ve bayan sohbetci'ler sizin gibi birer insandır. onlar birer makine olmadığını hatırlatmamıza gerek olmadığını düşünüyoruz.
Sohbet ederken eğer yardım'a ihtiyac duyarsanız Nick'inin yanında @ işareti olan operator'lerden yardım isteyebilirsiniz.

Bu hizmetin size ücretsiz sunulduğunu lütfen unutmayınız. Teşekkürler İyİ Chatler..