Lez Sohbet - leziz Kızlar Chat Lez Bayan Arkadaş, Özel Lezbiyen Sohbet Odaları

Lez Sohbet Kanalına Hoşgeldiniz.

Eşcinsel kadınların sohbet ettiği lezbiyen sohbet odamızda edilen sohbetler 18+ yaş üstü gerektirir, 18 yaşından büyük cinsel anlamda kadın kadına ilgi duyan kızlara kısa lez denir.

1) Bu sayfa Lez sohbet severler içindir ve Lezbiyen bir chat sayfasıdır. leziz bayanlar, erkekler burada sohbet ederler.

2) Lez sohbet kanalında diğer kullanıcılar tarafından rahatsız ediliyorsanız Kanal görevlileri, İsminin yanında ( @ ) olan operatörlere şikayet ediniz.

3) İsminizi değişmek için Kanal içerisinde ( /nick takmaisim ) Şeklinde değiştirebilirsiniz.

4) Özelde sadece teke tek konuşmak isterseniz seçtiğiniz kişinin isminin üstüne fare ile çift tıklatın veya konuşma penceresine /q tekmaisim yazın enterlayın.

5) #Lez chat kanalıyla alakalı sorununuz yada görüşünüz varsa bize yazmaktan kaçınmayın ( Lez_kanal@keriz.gen.tr ) E posta adresine gönderin.

6) Unutmayın! Lez chat ve sohbet kanalı üyeliksiz ücretsiz ve bedava sunulan bir sohbet odasıdır. bu nedenle karşınızdaki kişi sizle sohbet etmek zorunda olmadığını unutmayın. eğer sizle yazışmak istemiyorsa hakaret etmeyin.

Kadınların Lezbiyen Olma Nedenleri

1. Erkeklerin cinsel yasantida cok sert ve hircin olmalari nedeniyle kadinlarin yataktaki partnerlerinin daha hafif yani daha kibar biri olmasini istemesi.

2. Kadinlarin cinsel istegi daha fazla olmasi ve erkegin isi bitince (genelde bu boyledir :))cinsel birlesmeden uzaklasmasi nedeniyle bircok kadin kendini tatmin edememekte ve kendine uygun bir bayanla birlikte olmaktadir.

3. Erkeklere nazaran daha duygusal olan kadinlar bazen ilgi ve sevkattan uzak kalabilmektedir. Nitekim gunumuz insanlari boyle esleriyle ilgisiz ve alakasiz. Kendisini yalniz hisseden kadinin siginacak bir liman olarak hemcinsini secmesi.

4. Genc kizlarda bekaret korkusu nedeniyle cinsel isteklerini tatmin edemedikleri ortaya cikmis alternatif cozumler olarak lezbiyen olmayi tercih etmislerdir.

Diğer Sohbet Odaları

Keriz Chat sohbet odalarımıza hoşgeldiniz..

Chat salonlarımızda sohbet ederken lütfen hiç bir bayanı rahatsız etmeden yazışınız.
Aksi halde Keriz'den çıkarılabilirsiniz.. Karşınızdaki insanın kişilik haklarına saygı duymanız sizin karakterinizi göstereceğini unutmayınız..

Keriz içerisindeki bay ve bayan sohbetci'ler sizin gibi birer insandır. onlar birer makine olmadığını hatırlatmamıza gerek olmadığını düşünüyoruz.
Sohbet ederken eğer yardım'a ihtiyac duyarsanız Nick'inin yanında @ işareti olan operator'lerden yardım isteyebilirsiniz.

Bu hizmetin size ücretsiz sunulduğunu lütfen unutmayınız. Teşekkürler İyİ Chatler..