Ordulu kızlar, Ordulu erkekler Burada Canlı Yazışıyor Ordululara özel sohbet sitesiyiz

Ordu Sohbet Kanalına Hoşgeldiniz.

Ordu şehrimiz için hazırladığımız ordu sohbet odalarımızda ordulu kızlar ve ordulu erkekler ücretsiz ve üye olmadan birbirileri ile canlı sohbet ediyorlar üstelik ordunun diğer ilçeleride chat odalarında rahatça dolaşabiliyor.

#Ordulusohbet heştegi ile katıldığımız seviyeli yazışma ortamında bayanlar ve erkekler birbirileri ile seviyeli dürüst dostluklar kurabiliyor ve hatta evliliğe ilk adımı atabiliyorlar. bu kanal ayni zamanda ordunun arkadaşlık sitesi olarakta anılıyor.

Ordu ilimizde 19 ilçe bulunmaktadır.

Bunlar; Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünyedir.

Diğer Sohbet Odaları

Keriz Chat sohbet odalarımıza hoşgeldiniz..

Chat salonlarımızda sohbet ederken lütfen hiç bir bayanı rahatsız etmeden yazışınız.
Aksi halde Keriz'den çıkarılabilirsiniz.. Karşınızdaki insanın kişilik haklarına saygı duymanız sizin karakterinizi göstereceğini unutmayınız..

Keriz içerisindeki bay ve bayan sohbetci'ler sizin gibi birer insandır. onlar birer makine olmadığını hatırlatmamıza gerek olmadığını düşünüyoruz.
Sohbet ederken eğer yardım'a ihtiyac duyarsanız Nick'inin yanında @ işareti olan operator'lerden yardım isteyebilirsiniz.

Bu hizmetin size ücretsiz sunulduğunu lütfen unutmayınız. Teşekkürler İyİ Chatler..